FOXFest ile gençler Tv Dünyası ile buluşuyor

FOXFest ile gençler Tv Dünyası ile buluşuyor

Ünlü oyuncular ile söyleşiler, Çağla Şıkel ile t-shirt tasarımı, 1907 Fenerbahçe League of Legends takımının oyuncularıyla imza etkinliği, Sadri Alışık Kültür Merkezi iş birliğinde oyuncu ve senaryo yazma atölyeleri ile deneme çekimleri gerçekleştirilecek. Ayrıca FOX Gaming alanında FIFA, NBA, GRANDTOURISMO, NFS ve Paramanya turnuvaları katılımcılarla buluşacak.

Bu yıl ilk kez ve tüm gün boyunca gerçekleşecek festivalde saat 18.00’den sonra ise Türkiye’nin en sevilen rock gruplarından Duman, Türk Rap müziğin efsane isimlerinden Ceza ve alternatif rock grubu Büyük Ev Ablukada sahne alacak.

FOXFest ile ilgili tüm detaylı bilgiler @foxfestistanbul sosyal medya hesaplarından ve foxfest.com üzerinden takip edilebiliyor, sınırlı sayıdaki indirimli biletler ise dsmbilet.com üzerinden alınabiliyor.

Festival’de yer alacak olan 4N1K İlk Aşk, kanal yönetimine göre beklentileri karşılayıp, hedef kitleye fazlası ile ulaşsa da, bize göre yapılan yatırımın karşılığını tam olarak alabildiği söylenemez. Dizinin mevcut durumunun ekranlarda gösterilmeye devam edebileceğine de pek ihtimal verilmiyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*