Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Fulya Zenginer ve sevgilisi’nden LÖSEV’e anlamlı destek

Magazin

Fulya Zenginer ve sevgilisi’nden LÖSEV’e anlamlı destek

Uzun süredir ekranlardan uzak olan, son zamanlarda da sıkça fotoşoplu paylaşımları ile haber olan Fulya Zenginer anlamlı bir desteğe imza attı.

Fulya Zenginer ve sevgilisi'nden LÖSEV'e anlamlı destek

Fulya Zenginer, 20. yılını kutlayan LÖSEV’e destek olmak amacı ile sanat yönetmenliği yapan sevgilisi Küntay Tarık Evren ile birlikte hazırladıkları bir illüstrasyon ile destek olarak takdir topladı.

Usta yönetmen Ertem Eğilmez’in yüreklere dokunan, lösemili bir çocuğun hikayesini anlattığı Canım Kardeşim isimli sinema filminin sonunu değiştirerek, kısa film yapan LÖSEV’in bu projesine destek amaçlı bir afiş hazırlandı.

Antoine de Saint-Exupéry’in kitabı Küçük Prens’den ilham alınarak hazırlanan afiş hakkında konuşan güzel oyuncu Zenginer, “Böyle güzel bir projede yer aldığımız için çok mutluyum. İşin büyük bir kısmı Küntay’a ait, ben de co-pilotluk yaptım. Farkındalık yaratacak, umut veren her projeye varım.” diye konuştu.

Fulya Zenginer ve sevgilisi'nden LÖSEV'e anlamlı destek - küçük kahraman illüstrasyon

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve interneti daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olmayı tercih ettim.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı