Funda Arar, yorgunluğunu attı

Funda Arar, yorgunluğunu attı

Bayramın ilk günü Rixos Premium’da sahne alan ve müzikseverlere sesi ve beğenilen şarkıları ile dolu dolu bir bayram eğlencesi yaşatan Funda Arar, performansı öncesi Kleopatra plajında rahatladı.

Konser öncesinde basın mensupları ile sohbet ederken, “Bu çok yoğun bir sezon oldu. Tek sıkıntı oğlum Aras’ı özlemem. Onu bu trafiğin içine sokmak istemiyorum. Şu an anneannesi bakıyor, sağ olsun beni aratmıyorlar da aklım arkada kalmıyor. Buradan da Kıbrıs’a gideceğim. Ama fırsat buldukça tatlı tatil kaçamakları yapıyorum tabii” şeklinde konuşan başarılı şarkıcı bu kaçamağını da sahneye çıkmadan önce yaptı.

Yorgunluğunu Attı

Deniz’de bol bol yüzerek yorgunluğunu atan ve rahatlayan şarkıcı, Kleopatra plajının masmavi denizinde bol bol yüzdü, sonrasında da kumsalda da uzanarak güneşin de tadını çıkardı. O anlar ise objektiflere yansıdı.

Funda Arar’ın yeni çıkan ‘Arabesk’ albümünde, birbirinden ünlü arabesk sanatçılarının dillere dolanmış olan, Mutlu Ol Yeter, Bir Kulunu Çok Sevdim, Tanrı İstemezse, İtirazım Var gibi 11 şarkısı yer alıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*