Furkan Andıç yeni dizisiyle anlaştı! Kardeş Çocukları kadrosuna dahil oldu

Furkan Andıç yeni dizisiyle anlaştı! Kardeş Çocukları kadrosuna dahil oldu

Daha önce dizi için yapım firmasının görüştüğünü duyurduğumuz Furkan Andıç’ta mutlu sona ulaşıldı. Gold Film’in anlaşmaya vardığı Furkan Andıç, Volkan rolü ile Kardeş Çocukları kadrosunun oyuncusu oldu.

Bu rol için Berk Atan’ın da görüşmelere dahil edildiği bilgisini yine buradan okurlarımıza ulaştırmıştık. Yapılan değerlendirmeler sonucunda Furkan Andıç’ta karar kılan yapım ekibi, Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu ve Murat Daltaban’ın ardından 5’nci oyuncuyu da netleştirmiş oldu.

Hala hazırlıkları süren ve daha kadrosunun ufak bir bölümü tamamlanan, Faruk Teber’in yöneteceği dizinin çekimleri Ekim ayı’nın sonunda başlanması bekleniyor.

Son zamanların önemli sorunlarından biri olan ‘kadına şiddet’e de değinecek olan Kardeş Çocukları’nda Furkan Andıç, Volkan karakteri ile izleyici karşısında olacak. Dizinin 2 önemli oyuncusu için ise hala arayışlar sürüyor.

Öyle ki hikayenin merkezinde yer alacak olan ve arayışı süren bu iki isim, Nur Fettahoğlu’nun canlandırdığı Umay Karay’ın kızı Hayal ve Ayça Bingöl’ün canlandırdığı Ümran Çetin’in kızı Hayat rollerine hayat verecekler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*