Furkan Andıç’a teklif yapılan Kardeş Çocukları dizisinin detayları netleşiyor

Furkan Andıç'a teklif yapılan Kardeş Çocukları dizisinin detayları netleşiyor

Usta oyuncu Mehmet Aslantuğ ve Ayça Bingöl’ün başrollerini paylaştığı iddialı dizi de başrol karakterlerinin kimlikleri de netleşti. Diğer yandan Nur Fettahoğlu ile de görüşmeler hala sürüyor.

Dizinin ana karakterlerinden olan Mehmet Aslantuğ’un ünlü kardiyolog Profesör Yıldırım Saner, Ayça Bingöl’ün ise Yıldırım’ın gençlik aşkı Ümran rolü ile izleyici karşısına çıkacağı dizi de Fettahoğlu’nun rolü de hazır.

Eğer güzel oyuncu Nur Fettahoğlu dizi de rol almak için anlaşıp, el sıkışırsa dizide Bingöl’ün hayat verdiği Ümran karakterinin kardeşi Umay karakteri ile dizi de rol alacak.

Asıl bombası ise, Gold Filmin yapımcılığını üstlendiği Sırma Yanık’ın kaleme alıp, Faruk Teber’in yöneteceği yeni dizi için ünlü bir isme daha teklif götürüldü. Bu sene Amerika’ya giderek oyunculuk eğitimi alıp, kendisini daha da geliştiren, güzel oyuncu Dilan Çiçek Deniz ile aşk yaşayan Furkan Andıç ile de görüşüldüğü bilgisi kulislere yansıdı.

furkan andıç kardeş çocukları

Furkan Andıç için düşünülen rol ise Umay’ın mimar eşinin çocuğu gibi büyüttüğü Volkan karakteri oldu. Dizi de farklı hayatların içinde olan iki kardeş Ümran ve Umay’ın yolu yıllar sonra ilginç bir şekilde kesişecek ve onların kaderleri kızları Hayal ile Hayat’ın da en büyük sınavı olacak. /BİRSEN ALTUNTAŞ

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*