Gamze Özçelik’ten evini sattığı iddialarına yanıt

Gamze Özçelik'ten evini sattığı iddialarına yanıt

Umre’ye de giden Gamze Özçelik, kendini adadığı hayır işlerinde Afrika’da yardıma muhtaç insanlara umut olmak için gece gündüz çalışmaya devam ediyor. Yardım uğruna verdiği bu uğraşı takdir edilen Özçelik’in, derneğe fon yaratabilmek için Göztepe’de ki evini sattığı haberleri ile ilgili açıklamada bulunarak, doğruyu yansıtmadığını belirtti.

Gamze Özçelik, sosyal medya hesabından yaptığı o paylaşımda şu sözleri yazdı:

“Selamun Aleykum canlar. Takip eden kardeşlerim bilirler ki, ‘Umuda Koşanlar Derneği’ olarak geçtiğimiz kurban bayramında Somali’de kurban kesimi ve dağıtımı gibi çeşitli organizasyonlarda bulunmak nasip olmuştu. Bir süredir basında ve sosyal medya da konuşulan ‘Servetini su kuyularına harcadı’ , ‘Afrikalı çocuklar için evini sattı’ gibi haberlerin karşısında hakikat için açıklama yapmak gereği duydum.

İddialara Yanıt

Derneğimiz kurulduğu ilk günden bu yana, bağışçılarımızın desteği ile güzel işler başarmaya, elinden geleni yapmaya çalışmaktadır. Allah razı olsun baştan beri desteklerini esirgemediler. Haberler doğruluk taşımamaktadır! Malın ve mülkün, tüm övgülerin, güzel sözlerin ve güzel sıfatların sahibi Yüce Allah (C.C) iken, sadece manen ve bedenen elinden geleni yapmaya çalışan bir kul olarak riyadan, benlikten ve kibirden yine Mevlam’ın merhametine sığınırım.

İyi niyetli oldukları düşündüğüm, sevgili basın mensuplarından ricamdır; lütfen dernek faaliyetlerimizle ilgili her türlü bilgi için çekinmeden dernek numaralarımızı arayın. Cümleten, yolumuzda dosdoğru ilerleyenlerden olmak duasıyla. Selametle kalın.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*