Gelinim Mutfakta’da Emel’den Başak’a ayna tehdidi

Gelinim Mutfakta'da Emel'den Başak'a ayna tehdidi

Gerilimin eksik olmadığı, yarışmacıların ve kaynanaların devamlı birbiri ile sürtüştüğü Gelinim Mutfakta programında, programın dikkat çeken yarışmacılarından Başak ve Emel arasında tartışma yaşandı.

Ayna karşısında kendisini inceleyen ve üstünü başını toparlayıp, yüzüne gözüne bakan Emel diğer yarışmacıları kızdırdı. İçlerinden biri vardı ki, onun kızgınlığı ve tepkisi diğerlerine göre daha sertti. Başak, Emel’i aynasını kırmakla tehdit etti.

Gerginlik çıktı

Gelinim Mutfakta’nın 149. bölümünde, Emel, yemeğini pişmeye bıraktıktan sonra aynasının karşısına geçerek kendisine çeki düzen vermeye başladı. Bu ana ilk tepki Yasemin ve Ezgi’den geldi. Yasemin, “Bıkmadın mı aynaya bakmaktan ya!” diye tepkisini dile getirirken, en büyük tepkiyi Başak gösterdi. Emel, “Yemin ederim kıracağım o aynanı! Artık yeter!” diye sert çıkış yapana Başak’a “O bana ait! Böyle bir şey yapamazsın!” diye karşılık verdi. Başak bunun üzerine “Ben, böyle saçmalıktan hoşlanmıyorum! Burası güzellik yarışması değil!” diye karşılık verdi. Aralarındaki pankart yırtma ile başlayan tartışma Başak’ın, Emel’in aynasını elinin tersiyle devirmesi ile gerginliğin yükselerek devam etmesine neden oldu!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*