Genç yıldız Yıllar Sonra’nın kadrosuna katıldı

Genç yıldız Yıllar Sonra'nın kadrosuna katıldı

Son olarak Ufak Tefek Cinayetler’den ayrılan Selim Bayraktar’ı kadrosuna katan yeni dizi Yıllar Sonra’da Alev ve Adnan çifti’nin kızlarını oynayacak olan isim Aslıhan Malbora oldu.

Dizi de Zeynep karakterine hayat verecek olan genç yıldız Aslıhan Malbora, oyunculuk kariyerinde daha önce Seven Ne Yapmaz ve Kalbimin Sultanı dizilerinde rol aldı. Güzel oyuncu ilk dizisi olan Seven Ne Yapmaz’da da Zeynep karakteri ile izleyici karşısına çıkmıştı, bu dizisinde de yine bir Zeynep rolüne hayat verecek.

ASLIHAN MALBORA HAKKINDA

1995 yılında Afyon’da dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimini İstanbul’da devam ettiren Aslıhan Malbora İstanbul Teknik Üniversitesi Gıda Mühendisliği ve Kimya Mühendisliği bölümü öğrencisidir.

Üniversite eğitiminin yanı sıra oyunculuk eğitimi de alan Aslıhan Malbora, Akademi 35.5 Sanat Evi bünyesinde oyunculuk eğitimlerine devam etmektedir. Oyunculuğa ilk adımını Atv ekranında yayınlanan “Seven Ne Yapmaz” dizisi ile atan Aslıhan Malbora, Seven Ne Yapmaz dizisinde Zeynep rolü ile izleyicilerin karşısına çıkmıştır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*