Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Gigi Hadid’e paparazzi davası

Magazin

Gigi Hadid’e paparazzi davası

Dünya’ca ünlü top model, bir muhabir tarafından çekilen fotoğrafını, isim vermeden paylaştığı için davalık oldu.

Gigi Hadid'e paparazzi davası

Ünlü model Gigi Hadid, bir magazin muhabirinin çektiği fotoğrafını sosyal medya hesabından izin almadan ve isim vermeden paylaştığı için mahkemeye verilmesinin şokunu yaşıyor.

Yaşadığı şoku sosyal medya hesabından yaptığı uzunca bir yazı ile dile getiren güzel model, açılan davaya tepkisini paylaştı.

Menejerinden aldığı bilgi de, paylaştığı fotoğraf nedeniyle davalık olduğunu öğrenen Hadid, “Paylaştığım fotoğraf bir etkinliğe giderken çekilmiş bir fotoğrafımdı. Bizim üzerimizden, bize tek kuruş ödemeden para kazanan bu paparazziler gece gündüz demeden peşimizi bırakmıyorlar.

Buna rağmen, twitter’da bulduğum, kimin çektiğine dair bilgi paylaşılmamış olan fotoğrafımı paylaştığım için bana dava açtılar. Kaldı ki muhabir bu fotoğraf için zaten ajansından ödemesini aldı. Bu saçma! Fotoğrafın sahibi bana mesaj gönderseydi ben fotoğrafın altına zaten isim eklerdim. Muhabir sözüm sana; “Bir çizgi var, bizler insanız.” dedi.

Muğla Marmaris'te yat bakım ve kaptanlığı ile uğraşıyorum. Aynı zamanda profesyonel anlamda çeşitli platformlarda editörlükte bulundum. Tarafsız habercilik anlayışı ile sizlere içerik kapsamımız dahilinde haberleri ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı