Gitti 50 binlik kıyafet!

Gitti 50 binlik kıyafet!

Sesi tüm Türkiye’nin takdirini kazanmış, bu vesile ile de diva lakabını almış olan Bülent Ersoy, şu kıyafetine şu kadar bin, şu yüzüğüne şu kadar yüz bin, 3-5 halıya bir kaç bin dolar ödedi haberleri ile sıkça magazin gündeminde yer buluyor.

bülent ersoy kıyafeti parçalandı

Yine 10 binlerce lira değerinde kıyafetini ile Çeşme Açıkhava’da sahne alan diva, seyircilerin kendini aralarına çağırmasına kayıtsız kalmayıp, sahneden inince, hayranlarının yoğun ilgisi, ona sarılma, onunla fotoğraf çektirme yarışına girmesi esnasında olan oldu, Ersoy’un kıyafeti yırtıldı.

Yoğun ilginin arasında adeta izdihamda kalan Ersoy’u korumaları ve konser alanında görevli isimler seyircilerin arasından zorla çıkartabildi. Çıkartabildi ama malesef diva’nın 50 bin lira değerinde ki elbisesi de o hengamede parçalanmış oldu.

bülent ersoy kıyafeti parçalandı

Başarılı sanatçıyı dinleyenler arasında yer alan ünlü simalardan Burhan Çaçan’da bir ara sahneye çıkıp, eline mikrofonu aldı, diva’da bu esnada sahnede ki koltuğuna oturup, dinledi.

Konser sonrasında kıyafetin yırtılması ile ilgili basın mensuplarına açıklama yapan Bülent Ersoy, “Sağlık olsun, aç kurtlar değil halkın beni sevgisi parçaladı, çalışır kazanır, yine elbise alırım” dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*