Gökhan Özoğuz, O Ses Türkiye yerine tarih programı izliyor!

Gökhan Özoğuz, O Ses Türkiye yerine tarih programı izliyor!

Athena grubunun solisti başarılı şarkıcı Gökhan Özoğuz, O Ses Türkiye’de yer aldığı 5 sezonun ardından, müzik ve diğer işlerine ağırlık vermek için jüri kadrosundan ayrıldığını belirtmiş, yerine de ünlü şovmen Beyazıt Öztürk oturmuştu.

Geçtiğimiz akşam Etiler’de görüntülenen ünlü isim, muhabirlerin “Ekibe yeni katılan Seda Sayan ve Beyazıt Öztürk’ün performansını nasıl buluyorsunuz?” sorusunu sorması üzerine şaşırtan bir cevap verdi.

Zira verdiği cevap, 5 sezon boyunca ekranlarında yer aldığı programın ondan mahrum olan yeni sezonunu hiç izlemediği yönünde idi. Özoğuz soruya, “Ben bu sezon yarışmayı hiç izlemedim. Zaten normalde televizyon izleyen bir adam değilim. Maksimum İlber Ortaylı’yı izliyorum. Televizyona ayıracak vaktim de yok. O programda 5 sene bulundum ve tadında bıraktım.” cevabını verdi.

Çav Bella klibi ile oldukça eleştirilen Hilal Cebeci’yi eleştiren isimlerden biri olan Özoğuz’a söz konusu klip hatırlatılınca da, “Bence o tip eserleri yorumlarken biraz daha özen gösterilmeli. Ben halktan biri, bir dinleyici olarak o yorumun uygun olmadığı söylemek istemiştim.” dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*