Gökhan Özoğuz O Ses Türkiye’ye veda etti

Gökhan Özoğuz O Ses Türkiye'ye veda etti

TV8’in izlenme rekorları kıran ses yarışması O Ses Türkiye, bu yılki sezonunda büyük değişikliklere imza atıyor. Son sezonunda jüri koltuğunda Hadise, Murat Boz, Yıldız Tilbe ve Gökhan Özoğuz’un oturduğu yarışma’ya hangi pozisyonda olacağı belli olmasa da Beyazıt Öztürk’ün getirileceğini açıklamıştık.

Ünlü şarkıcı yarışmaya veda etti

Ünlü şovmen Beyazıt Öztürk’ün ekibe dahil olması ile yeni sezonda çok keyifli geçmesi beklenen O Ses Türkiye’e ayrılık haberi programın müdavimlerini üzeceğe benziyor. Öyle ki Gökhan Özoğuz yarışmanın en sempatik, en komik jürisi olarak öne çıkıyordu. Diyalogları ile gerek stüdyodakileri gerekse de ekran başındakileri kahkahalara boğan Özoğuz’un ayrılığı, Beyaz’ın sunucu mu yoksa jüri mi olacak sorusuna ise cevap oldu. Özoğuz, ayrılığı şu açıklama ile duyurdu:

“Beni çok heyecanlandıran bir proje ile eş zamanlı olarak başlayacak yeni albümün kayıtları ve en önemlisi sizlerle konserlerde daha çok buluşabilmek için bu sene, 5 yıl boyunca keyifle yaptığım O Ses Türkiye’de yer almayacağım. Başta Acun ve Esat olmak üzere tüm Acun Medya ekibine, jürideki arkadaşlarıma ve bana 5 yıl boyunca müzikal olarak büyük deneyim yaşatan yarışmacı dostlarıma teşekkür ediyorum.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*