Gökhan Tepe konserlerine devam ediyor

Gökhan Tepe konserlerine devam ediyor

Kendisi gibi müzisyen olan Aylin Özer ile 2 yıl önce dünya evine giren Gökhan Tepe, evlilik yıl dönümlerini sahnede geçirdi. Romantik şarkıların adamı, sahnede eşi ile birlikte de düet yaptı.

Yıldönümleri nedeni bestesi kendisine ait olan Beyaz(Teşekkür ederim) şarkısını eşi ile birlikte seslendiren Tepe, hareketli şarkıları ve 70 ve 80’lerin beğenilen arabesk parçalarını topladığı Demli Şarkılar albümünden parçalar seslendirdi.

2 ay önce yeni albümü Yaz 2018’i müzikseverler ile buluşturan şarkıcı, albümünün 2. klibini ‘O Şarkı’ isimli şarkısına çekmeye hazırlanıyor.

Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Tepe evliliği ile ilgili olarak, “Çok mutluyum. Allah kısmet ederse artık çocuk sahibi olmak istiyoruz. Yoğun bir dönemden geçtik, konser sonrası tatile gideceğiz. Buradan sizlerin vesilesiyle de herkesin kurban bayramını kutlarım.” şeklinde konuştu.

Eylül ayında konser programına kaldığı yerden devam edecek olan Tepe, sırası ile 1 Eylül Ordu, 7 Eylül Cuma Antalya Jolly Joker, 15 Eylül Cumartesi Beyoğlu Jolly Joker, 22 Eylül Cumartesi Vadistanbul, 28 Eylül Cuma İzmir Soldout, 29 Eylül Cumartesi Bursa Jolly Joker’de sahne alacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*