Gökhan Türkmen, Ajda Pekkan’ı bombaladı

Programda Aslı Şafak’a verdiği samimi cevapla dikkatlerini üzerine çeken Gökhan Türkmen, Ajda Pekkan için yaptığı ağır eleştiriler ile de ‘bombaladı’ denmesine neden oldu. Ünlü şarkıcı bir dönem Ajda Pekkan için söylediği, Serdar Ortaç’ın şarkısını seslendirince bende bitmiştir sözleri hatırlatılınca da şu sözleri sarf etti:

Sert sözler sarfetti

“Çok değerli bulduğum insanları çok sert eleştirebiliyorum. Ajda Pekkan’ın bu kadar değerli işler yapıp, her dilde albümü olan, sahnede inanılmaz ışıltısı olan, çok iyi şarkılara imza atmış çok iyi bir yorumcu… Zamanla üstüne bir şey koyamama durumundan bahsediyorum. Piyasaya ayak uydurmak var, bir de hayır abi ben piyasaya ayak uydurmayacağım şu zamana kadar yaptıklarımın üstüne koyacağım daha kaç gence, daha kaç bu işi yapan insana yön verebilirimi dert edeceğim. Ben burada tercihlerinden dolayı Ajda Pekkan’ı suçlayamam. İsterdim ki birilerine yön versin, birilerini çıkartsın, birilerine sahne versin birilerine, birilerine şarkı versin yol göstersin isterdim. Belki yapıyordur belki yapmıyordur ama benim gördüğüm yok. Sadece kendine yaşayan, bu piyasada var olmaya çalışmak benim tercih etmeyeceğim bir şey. Bu benim tercihim ve müzik hayatım boyunca da bunu yapmayacağım. Belli bir noktaya kadar dinlediğim insanları bu tercihinden dolayı dinleyemediğimi söyledim.”

Aslı Şafak’ın “Ajda Pekkan senden bir şarkı istese verir misin?” sorusu üzerine, “Benden şarkı istemişti ama aynı frekansta olup olmadığımı anlayamadığım için vermedim”” dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*