Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Gonca Vuslateri’den sürpriz hazırlık

Magazin

Gonca Vuslateri’den sürpriz hazırlık

Ekranlarda kah komedi, kah dram, kah aksiyon yapımlarında ki başarılı oyunculuğu ile aşina olunan güzel oyuncu Gonca Vuslateri’nin meziyetleri oyunculuk ile sınırlı değil. Vuslateri, şu sıralar aynı zamanda albüm hazırlığı yapıyor.

Rol aldığı yapımlar ile adından söz ettiren Gonca Vuslateri, oyunculuğu kadar, yazarlığı, ressamlığı ve sesi ile de tam bir yetenek fırtınası. Çalışmaktan büyük zevk aldığını ifade eden Vuslateri, bitmek bilmeyen enerjisini, gazetede yazarak, senaryo çalışarak, albüm için ufak ufak çalışmalar yaparak, radyo programı sunarak, tiyatro yaparak, kitap yazarak ve resim yaparak harcamaya çalışıyor ama yine de tüketemediğini ifade ediyor.

Bu yeteneklerini kendini ifade ediş biçimi olarak gören Vuslateri, Quality of Magazine ile yaptığı görüşmede, değişik işlere giriştim, hayranlarımı hayal kırıklığına uğratmayacağım diye konuştu.

Bu sezon değişik bir işe giriştiğini belirten Vuslateri, çok sayıda teklif aldığını, bu teklifler ile ilgili detay veremeyeceğini ifade derken, bunlar arasından seyircisini utandırmayacağı bir seçim yapacağını da söyledi.

Hayatında biri olmadığını söyleyen güzel oyuncu, evlilik gibi bir planı olmadığını da sözlerine eklerken, son yıllarda iyiden iyiye artış gösteren kadına şiddet ile ilgili de, “Şiddeti rasyonalize eden her türlü eyleme karşıyım.” dedi.

Bazen yaptığı eleştirel ve muhalif paylaşımlar için ise, “Bu ülkeyi seviyorum. Bu aşk gibidir. Bazen kızsam da karşı dursam da yaşadığım topraklar benim sevdiğimdir.” şeklinde konuştu.

gonca vuslateri quality of magazine

İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması oldukça keyifli olan yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı