Gonca Vuslateri’den sürpriz hazırlık

Gonca Vuslateri'den sürpriz hazırlık

Rol aldığı yapımlar ile adından söz ettiren Gonca Vuslateri, oyunculuğu kadar, yazarlığı, ressamlığı ve sesi ile de tam bir yetenek fırtınası. Çalışmaktan büyük zevk aldığını ifade eden Vuslateri, bitmek bilmeyen enerjisini, gazetede yazarak, senaryo çalışarak, albüm için ufak ufak çalışmalar yaparak, radyo programı sunarak, tiyatro yaparak, kitap yazarak ve resim yaparak harcamaya çalışıyor ama yine de tüketemediğini ifade ediyor.

Bu yeteneklerini kendini ifade ediş biçimi olarak gören Vuslateri, Quality of Magazine ile yaptığı görüşmede, değişik işlere giriştim, hayranlarımı hayal kırıklığına uğratmayacağım diye konuştu.

Sürpriz Hazırlık

Bu sezon değişik bir işe giriştiğini belirten Vuslateri, çok sayıda teklif aldığını, bu teklifler ile ilgili detay veremeyeceğini ifade derken, bunlar arasından seyircisini utandırmayacağı bir seçim yapacağını da söyledi.

Hayatında biri olmadığını söyleyen güzel oyuncu, evlilik gibi bir planı olmadığını da sözlerine eklerken, son yıllarda iyiden iyiye artış gösteren kadına şiddet ile ilgili de, “Şiddeti rasyonalize eden her türlü eyleme karşıyım.” dedi.

Bazen yaptığı eleştirel ve muhalif paylaşımlar için ise, “Bu ülkeyi seviyorum. Bu aşk gibidir. Bazen kızsam da karşı dursam da yaşadığım topraklar benim sevdiğimdir.” şeklinde konuştu.

gonca vuslateri quality of magazine

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*