Gördüğünüze aldanmayın, çok şaşıracaksınız!

Gördüğünüze aldanmayın, çok şaşıracaksınız!

Kendisini erkek gibi ya da kadın gibi hisseden ama tam zıttı bir cinsiyete sahip olan insanların ameliyat ile cinsiyet değiştirme eğilimlerinin örnekleri Türkiye’de de bulunuyor.

Ancak bu sefer ki biraz daha farklı. Kendini kadın gibi hisseden genç bir çocuk, ameliyat ile sadece kadın olmakla kalmadı! Ünlü şov yıldızı Kim Kardashian’a benzeyecek bir kadın olmak için defalarca bıçak altına yattı, bu uğurda 15 bin pound harcadı.

17 yaşında olan Kairah Kelly, masraflarını sosyal platformlarda ürün tanıtımı yaparak karşılayarak, 2 yıl içerisinde olduğu ameliyatlar ile bambaşka biri haline gelirken, istediği de oldu.

Çok Şaşıracaksınız

Trans genç, siyah saçları ile Kim Kardashian’ı andıran bir görüntüye kavuştu ve gerçeği bilmiyorsanız onu gördüğünüzde, bir kadın olmadığını anlamanız mümkün değil. Gayet alımlı ve seksi bir hale gelen genci görenler, 2 yıl önce aslında erkek olduğuna inanamıyorlar.

Bu düşüncesinde hemşire olan annesinin de tam desteğini alan genç, artık bir sosyal medya fenomeni. Önümüzdeki süreçte daha gireceği ameliyatların masraflarını da eskisinden daha popüler olan hesapları üzerinden yaptığı tanıtımlar ile karşılamaya devam edecek.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*