Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Gözde Şeker, Habertürk’e veda etti

Televizyon

Gözde Şeker, Habertürk’e veda etti

Bir süre önce gazete yayını sonlandıran Habertürk’de, sürpriz bir gelişme yaşandı. Kanalın ana haber sunucusu ve Dış Haberler Müdürü Gözde Şeker, Habertürk’ten ayrıldı.

Gözde Şeker, Habertürk'e veda etti

Habertürk Tv’nin başarılı ekran yüzü Gözde Şeker, bir süre önce kurulan ve önemli atılımlar gerçekleştiren haber kanalı, Haber Global kanalına transfer oldu.

2 yıldan bu yana Habertürk’te görev alan başarılı sunucu, 30 Nisan 2018’den bu yana Dış Haber Müdürlüğü görevini sürdürdürdüğü Habertürk televizyonu ile yollarının ayrıldığını sosyal medyadan paylaştığı mesaj ile duyurdu.

Haber Global kanalına geçiş yapan Gözde Şeker, kanalda editör-spiker olarak görev yapacak. İşte Şeker’in paylaştığı o ayrılık mesajı:

“Bugün benim Habertürk’te son günümdü! Sarılarak ayrıldık… Çalışma hayatım boyunca en çok gülerek çalıştığım yerdi burası. Bu çatı altında yaptığım her işi severek yaptım, kendi adıma tuğla üstüne tuğla koyduğum, sınırlarımı keşfettiğim yer oldu Habertürk. Cebimde bunlarla Haber Global’e gidiyorum. Yanaklarından öperim Talimhane, kendine iyi bak Habertürk.”

İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması oldukça keyifli olan yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı