Gözler kendilerine çevrilince, Özge Ulusoy nazardan korktu

Gözler kendilerine çevrilince, Özge Ulusoy nazardan korktu

Zengin, karizmatik ve soylu! Bu 3’ünün bir araya geldiği bir erkek hiç şüphesiz her kadının hayalidir, bu nedenledir ki Özge Ulusoy’un yeni sevgilisi de fazlası ile dikkat çekti.

Televizyon programları ve magazin basını da yeni aşk’a büyük ilgi gösterdi. Ünlü manken Özge Ulusoy’da bir anda tüm gözlerin üstüne çevrilmesinden ve yeni sevgilisinin herkesin dikkatini çekmesinden korkmuş olacak ki, nazar değmesin, nazarlık bile taktı.

Nazardan Korktu

Hani haklı mı, haklı. Öyle ki İspanyol melezi Joaquim Lundholm’dan bahsederken ağzı sulanan isimlere de tanıklık ettik. Ulusoy’unda uzun bir aradan sonra aşka olan inancını kendisine kazandıran Joaquim Lundholm ile arasında ki aşka zarar gelmesini istememesi gayet normal.

Özge Ulusoy'un kıskandıran sevgilisi Joaquim Lundholm İstanbul'da!

Bugün Akmerkez’de sevgilisi ile oturup bir şeyler yiyen ve bu anlarda görüntülenen güzel manken, sosyal medya hesabından hem kendisinin hem de sevgilisinin bileğinin fotoğrafını çekip paylaştı. Her ikisininde bileğinde ‘nazarlık’ olduğu görülen fotoğrafların üstüne de Nazarlıque notunu iliştirdi.

özge ulusoy nazarlık

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*