Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Gülben Ergen, dizi oyunculuğuna dönecek mi?

Magazin

Gülben Ergen, dizi oyunculuğuna dönecek mi?

İnfilak albümü ile büyük ses getiren güzel oyuncu, sunucu ve şarkıcı Gülben Ergen, Emre Saygı’nın konuğu oldu.

Gülben Ergen, dizi oyunculuğuna dönecek mi?

Youtube kanalı ‘Hadi Be’ ile birbirinden ünlü konukları ağırlayan Emre Saygı’nın yeni konuğu ‘İnfilak’ albümü ile büyük ses getirip, çıkış yakalayan Gülben Ergen oldu.

En son 2001 yılında Dadı isimli dizi de rol alan ve o dönemden sonra ya mini dizi ya sinema filmlerinde boy gösteren Gülben Ergen, televizyon ekranlarında yer alacak olan bir dizide tekrar rol alıp almayacağına yönelik soruya, onu televizyonlarda görmek isteyen hayranlarını üzecek bir yanıt verdi.

Çocuklarına olan sevgisi ve onlarla bol bol vakit geçirdiği kamuoyunca bilinen Gülben Ergen, dizi çekimlerinin şartlarının çok zor olması ve haftanın en az 5 gününün ayrılması gerektiğinden sıcak bakmadığı bir konu olduğunu söyledi.

Ergen, dizide yer alıp almayacağı sorusuna şu sözlerle cevap verdi: “Dadı dizisinden sonra çok kolay ikna olamadım. Bir de çocuklardan dolayı olamam. Dizi çok vakit alıyor. Biz Dadı’yı sitcom çekiyorduk ve sesli çekiyorduk. Baya tiyatro sahnesi gibi çekiyorduk ve iki günümüzü alıyordu. Öyle bir proje olursa düşünebilirim. Ama çocuklardan dolayı haftanın beş gününü veremem.”

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve interneti daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olmayı tercih ettim.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı