Gülben Ergen’den ‘şiir’ tadında bir paylaşım

Gülben Ergen'den 'şiir' tadında bir paylaşım

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda ailesi, kültür sanat, sosyal sorumluk gibi alanlarda yaptığı paylaşımlarla beğeni toplayan Ergen’in son paylaşımı çocukları ile koyduğu fotoğrafı oldu.

Fotoğraftan daha çok ünlü şarkıcının şiir tadında yazdığı sözler okuyanları etkiledi. Anadolu Ateşi’nin sanat yönetmeni, eski eşi Mustafa Erdoğan’dan olan çocukları Atlas, Ares ve Güney ile birlikte deniz kenarında çekilen bir fotoğrafını paylaşan Gülben Ergen, fotoğrafına da şu notu ekledi:

Tadında Bir Paylaşım

“Sohbet ederken birbirimize sorduklarımız, hayallerimiz ve tertemiz bir dünyamız var bizim. Kocaman gemilerde nasıl yaşıyorlar günlerce? Ya çok güzel teknesi olup keyif yapanlar? Çok çalışıyorlar sahip olabilmek için…Denize atılan çöpler, plastikler balıklara nasıl zarar veriyor?Oltasını alıp saatlerce #kafa boşaltanlar, #sağlıklı olabilmek için açık havada yürüyüş yapanlar ve daha neler neler… Bir de üzüldüklerimiz, kırıldıklarımız. Anne tüm üzüntüleri denize atmayı anlattı bugün. Neden bizi üzüyorlar? Bilmem, bu onların sorunu… Peki sen onlara kızıyor musun #anne Evet çok kızıyorum. Bak şimdi hepsini deniz alacak benden, bizden.”

gülben ergen paylaşım notu

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*