Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Güldür Güldür’den kötü haber

Televizyon

Güldür Güldür’den kötü haber

Geçtiğimiz haftalarda ekranların bir numaralı komedi programı Güldür Güldür’ün, yılın transferi olarak TV 8 ekranlarına geçtiği konuşulmuştu. Hayranları üzecek gelişme ise, TV 8 ile Güldür Güldür bu anlaşmayı gerçekleştiremedi.

Bugüne kadar pek çok kanalda gerek aynı, gerekse farklı isimlerle yayınlanan Güldür Güldür, Show Tv’de yakaladığı popülerlik sonrasında, yayın haklarını elinde bulunduran tüm kanallara yayınlanmaya başladı.

Programın elde ettiği prestijden yararlanmayı uman eski yayıncı kanallarda, tekrarlarını uzun süredir ekranlarda döndürmeye devam ediyor. Son yayıncısı olan Show Tv ise haftada 4 gün programın tekrarlarını ekranlara getirerek, yazın oluşan boşluğu doldurmaya çalıştı.

Show Tv ile anlaşamadığı iddiaları sonrasında yılın transferi olarak TV 8’e transfer olduğu konuşulan Güldür Güldür’ün TV 8 ile anlaşamadığı ortaya çıktı. Gülme serüvenini TV 8’de devam ettirmeyi uman programın meraklıları ne yazık ki Güldür Güldür’ü TV 8’de takip edemeyecek, en azından yeni bölümleri ile..

Güldür Güldür’ün yeni bölümlerinin TV 8 ekranlarında yayınlanamayacak olması sonrasında programın akıbetinin ne olacağı ise şimdilik belirsizliğini koruyor, öyle ki henüz bununla ilgili yapım ekibi, sunucusu veya oyuncularından herhangi bir açıklama gelmedi.

Belli ki programın meraklıları şimdilik, 5’er Beşer, İnsanlar Alemi ve Güldür Güldür adı ile daha önce yayınlanan tekrarlarını Show Tv ve TV 8 ekranlarında izleyerek, teselli olmaya çalışacaklar.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı