Güldür Güldür’ün Bilal karakteri film oluyor!

Güldür Güldür'ün Bilal karakteri film oluyor!

4 Ağustos 1982 doğumlu olan yetenekli oyuncu Onur Buldu kariyeri boyunca Doktorlar ve Avrupa Yakası gibi dizilerde rol aldı. Ata Demirer’in Berlin Kaplanı ve Eyvah Eyvah 3 gibi sinema filmleri yanı sıra, yine BKM çekimi olan ve Güldür Güldür oyuncularının da yer aldığı Dedemin Fişi, Cici Babam, Olur Olur gibi filmlerde de yeteneğini konuşturdu.

onur buldu, güldür güldür (bilal koçyiğit)

Onur Buldu’ya bu şöhreti getiren, ve saydığımız filmlerde rol almasının önünü açan performansı hiç şüphesiz ki Güldür Güldür’de ki Bilal karakteri oldu. İkonik bir karakter haline geldiğinin farkında olan BKM, Bilal Koçyiğit karakterini film yapmaya karar verdi.

onur buldu dedemin fişi

Başarılı oyuncunun canlandırdığı bu karakterin beyazperde’ye taşınmasına ilişkin görüşmeler devam ederken, bu plan hayata geçerse, Türk sinemasının komedi dalına oldukça başarılı bir iş kazandırılacağına şüphe yok!

Onur Buldu yer aldığı sinema filmlerinde ve Güldür Güldür’de komik bir karakteri canlandırsa da, yeteneği bunun ile sınırlı değil. Sahne sanatları mezunu biri olarak, her rolün altından kalkabilme yeteneğine sahip bir oyuncu olduğunu Dünya prömiyerini Toronto film festivalinde yapacak olan SAF filminde ki rolü ile de ortaya koyacak.

onur buldu SAF

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*