Gülperi 18. Bölüm Fragmanı Gülperi Evlenecek Mi?

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Gülperi, bu akşam 17. yeni bölümü ile yayında. Gülperi dizisinin gelecek olan 18. yeni bölüm fragmanı için de tüm detayları haberimizde bulabileceksiniz.

Dizinin eni bölümünde Gülperi büyük bir cesaret ile Kadir’e Eyüp hakkında sorular soruyor. Ancak Kadir konu hakkında bildiklerini söylese de bazı gerçekleri ondan saklıyor. 20 yıl önce yaşananlar acaba bu sefer ortaya çıkacak mı?

Gülperi 17. Bölüm Özeti

Kadir, Eyüp ile Gülperi’nin nikahını basıyor. Suriyeli ailenin adlarını tek tek sayan Gülperi büyük bir şok yaşatırken olan bitenler karşısında Kadir’de oldukça etkileniyor. Hasan’da gerçeklerin peşini bırakmadan Eyüp abisinin bir katil olduğunu Gülperi’ye söylüyor. Gülperi ise Eyüp ile nikah masasında kala kalırken heyecan dolu anlar yaşanıyor.

Gülperi Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Gülperi, 7 yıllık bir aranın ardından karşısında tekrardan Eyüp’ü bulduğunu oldukça şaşkındır. Ona gerçekten o olup olmadığını sorar ve ardından Eyüp’e doyasıya sarılır. Bu arada Can’a da Hasan, annesine o sarılan kişinin babasını olduğunu söyler. Eyüp’ün birden ortaya çıkması herkesi şaşkınlığa uğratırken Gülperi, neden 7 yıl süresince kendisini arayıp sormadığından yana dertlidir. Eyüp’de buna karşılık Gülperi’den hesap sorar.

Gülperi 18. Bölüm Fragmanı

Eyüp sonunda Gülperi’nin kapıcılık yaptığını haber alınca oldukça kızar. Neden İstanbul’a geldiklerini konusunda Gülperi’yi azarlayan Eyüp, onların Taşkınhan’da kalmadıklarını öğrenince daha da içerlenir. Hasan ile aynı yerde oturduklarını öğrenen Artemis’de yanlarına gelir. Eyüp halen o esnada Gülperi’den hesap sormaktadır. Artemis’de bu duruma dayanamayarak Eyüp’ün kim olduğunu merak etmektedir.

Gülperi büyük bir cesaret ile Yakup ile yaşadıklarını anlatmaya oldukça kararlıdır. Bunun ardından Eyüp’e kardeşi Ejder ile ilgili anılarından da bahseder. Ejder’i bıçakladığını bile söyleyen Gülperi buna Eyüp’ü inandıramaz. Bu esnada yanlarındaki Hasan söze girerek Ejder’in yaptıklarından ve hatta annesini nasıl nikahına almaya çalıştığından da bahseder. Duyduklarına inanmakta zorluk çeken Eyüp, yaşananlar karşısında oldukça şaşkındır. Bedriye ise Yakup’un onu nasıl satarak kirlettiğini de anlatınca Eyüp’ün dünyası başına yıkılır.

Eyüp ile Gülperi Yeniden Karşı Karşıya

Eyüp ise Bedriye’nin anlattıklarını dinledikten sonra Hasan’dan bunların hesabını sorar ancak Gülperi, onun bir kabahatinin bulunmadığını söyler. Hasan’da annesine müdahale ederek babasının haklı olduğunu dile getirir. Eyüp sonrasında Hasan’a kızarak evinin kapısını çarpar ve gider. Hasan’da peşinden giderek Eyüp’e eve geri dönmesini söyler.

Gülperi 18. Bölüm Fragmanı

Eyüp halen cezaevinde olan Ali’yi görmek için yanına gider. Ali’de haberi alınca gardiyanların kendisi ile dalga geçtiğini sanır. Ancak görüşme odasına giren Ali karşısında Eyüp’ü görünce büyük bir şok geçirir. Eyüp, tam o esnada Ali’ye saldırır. Onu boğmaya çalıştığı esnada gardiyanlar içeriye girer. Ancak Eyüp’ün Ali’yi bırakmaya hiç niyeti yoktur ve onu öldüresiye dövmeye devam eder. Gardiyan da Eyüp’e kendisini kelepçelemek zorunda kalacağını söyleyince bırakır. Cezaevinden çıkan Eyüp, hemen telefonuna sarılarak içeride bulunan Ali’yi öldürmeleri için adam bulmaya çalışır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*