Gülperi’de ‘Karadayı’ esintisi

Gülperi'de 'Karadayı' esintisi

Bir dönem izlenme rekorları kıran Karadayı dizisinin de senaryosunu kaleme alan Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat, bugün başlayacak olan Gülperi dizisinin de senaryosunu kaleme aldılar.

Güzel oyuncu Nurgül Yeşilçay ile usta oyuncu Timuçin Esen’i bir araya getiren yeni dizide, namusunu kurtarmak için hapse giren ve çıktığında çocuklarını geri kazanmaya çalışan Gülperi’nin hikayesini izleyeceğiz. Yeşilçam’ın unutulmaz eserlerinden Gülsüm Ana filminin konusunun temel alarak geliştirilip, evrildiği bir senaryoyu ortaya koyacak olan Gülperi’de Karadayı’yı anacaklar.

Çekimlerinin bir bölümü Gaziantep’te gerçekleşen dizinin, yine Gaziantep’te geçecek olan 3. bölümünde, görülecek davada görevli olan hakime hanıma, Karadayı’nın Hakimesi Feride’nin, avukat Kadir (Timuçin Esen) arkadaşı olan savcı’da Karadayı’nın kötüsü ‘Savcı Turgut’ adını taşıyacak.

İki ünlü senarist daha önce ekrana getirdikleri projelerde de bir önceki dizilerine bunun gibi ufak göndermelerde bulunmaları ile biliniyor. /BİRSEN ALTUNTAŞ

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*