Gülse Birsel yeni tarzı ile şaşırttı

Gülse Birsel yeni tarzı ile şaşırttı

Tanıtım çekimlerinde Gülse Birsel’den ziyade, ilginç tarzı ile fenomen olma yolunda ilerleyen ‘Gizem’ karakterine uygun olarak giyinen Gülse Birsel, çekimler için Sagaza imzalı kırmızı tül detaylı el işçiliği olan bir kıyafet tercihinde bulundu.

Oldukça ilginç bir karakter olan, sosyetik ama sosyetiklikten de bir o kadar uzak olan Gizem Özpamuk karakterine hayat veren Birsel, kıyafet tercihini de Gizem karakterine uygun olarak yaptı.

Kırmızı renkli üç boyutlu ve 5 adet swarovski taş işlemeli olarak hazırlanan kıyafet oldukça özel. İpek tül ve ipek organze kullanılarak hazırlanan elbise, bel kısmında da siyah bir uşak barındırıyor. Bu kuşak ile hem renk harmonisi hem de belin inceliği detayını ortaya çıkarmak hedeflenmiş.

2 yeni oyuncu transferi ile yeni sezonda TV 8 ekranlarında yer alacak olan komedi dizisi Jet Sosyete’nin Ekim ayında başlaması planlanıyor.

JET SOSYETE KONUSU

Özpamuk Tekstil’in getir-götür sorumlusu Yaşar Yüksel karısı Safiye, kızı Yıldız, baldızı Melike ve kayınbiraderi Gündüz ile İstanbul’un bir gecekondu semtinde kıt kanaat yaşayan bir aile babasıdır. Çalıştığı şirketin sahibi Cengiz Özpamuk çapkın oğlu Ozan’ı karıştığı bir skandal sonrası genel müdürlükten alır ve inadına yerine Yaşar’ı getirir. Üstelik Yaşar ailesi ile birlikte Jetset Konakları’ndaki genel müdür villasına taşınabilecektir. Ozan ise babası, babaannesi Zahide ve üvey annesi Gizem’in sürekli gerilim yaşadığı yan evdeki gençlik odasına geri dönmek zorunda kalır…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*