Gürcistan’da Fulin rüzgarı

Gürcistan'da Fulin rüzgarı

Pop müziğinin son yıllardaki yükselen isimlerinden olan başarılı şarkıcı Fulin, yeni şarkısının çıkma arefesine olduğu şu günlerde, Gürcistan’ın Batum şehrinde sahne aldı.

Konser öncesinde Batum’u gezmeyi ihmal etmeyen güzel şarkıcı, 7 Eylül’de çıkacak olan yeni şarkısı “Çek Kenara”nın heyecanını yaşıyor. Şarkısının bu sezonun bombası olacağı iddiasında bulunan Fulin, üstüne çok düştük, çok emek verdik ve içimize sinen bir iş ortaya çıktı diye konuştu.

fulin gürcistan konser

Klibini İmre Haydaroğlu’nun çektiğini belirten Fulin, dans benim için olmazsa olmazdır, o nedenle şarkımın klibine dans’ı ön plana çıkardık dedi. Ortaya çıkan işten oldukça memnun olan şarkıcı, müzikseverlerin bu şarkıya bayılacağına olan inancının da tam olduğunu belirtti.

Öte yandan, Batum’da 2. kez konser verdiğini de belirten sanatçı, “Çok iyi ağırlandım otel ve çalışanlarına teşekkür ediyorum” diyerek, gösterilen ilgi ve alaka için olam memnuniyetini dile getirdi.

Önceki yıl Kazakistan’da gerçekleşen Silk Vay Star yarışmasında Türkiye’yi temsilen bulunan şarkıcı Fulin’i, otelde verdiği konserde dinleyenler arasında bulunan İranlı bir hayranı sahneye atladı. Hayranının kendisine olan ilgisini görmezden gelmeyen Fulin, hayranları ile beraber dans etti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*