Hababam Sınıfı’nın yönetmeni belli oldu

Hababam Sınıfı'nın yönetmeni belli oldu

İnternet üzerinden verilen ilan ile yapılacak olan başvurular üzerinden değerlendireceği isimleri sinema dünyasına kazandırıp, efsane karakterleri oynatmak için hazırlanan Hann Media, filmin yönetmenliğini Doğa Can Anafarta’ya teslim etti.

Hababam Sınıfı Yeniden adı ile çekilecek olan filmin yönetmenliğini üstlenecek olan başarılı yönetmen son olarak Damat Takımı isimli sinema filmini yönetti. Filmin senaryosunu da Evren Erdogan ve Ayse Balibey Tanil kaleme alacak.

Yeni yönetmen açıklandı

Bir önce ki uyarlamasında 2004 yılında Şafak Sezer, Mehmet Ali Erbil’li ve Mehmet Ali Alaboralı gibi ünlü oyuncuların yer aldığı Hababam Sınıfı Merhaba’nın ardından, bu kez bambaşka bir Hababam Sınıfı geliyor.

1975 yılında Ertem Eğilmez’in yönetmenliğinde başlayan macerada, 1974’de gazeteye ilan verilmiş ve ilgili roller için oyuncu arandığı duyurulmuştu, ki bu ilanda İnek Şaban ve Güdük Necmi gibi karakterlerde yer alıyordu. Hann Media’nın uyarlamasında bu yönteme sadık kalınarak, bu kez internetten verilecek ilan ile 2019 yılında yayınlanması planlanan Hababam Sınıfı’nın oyuncuları seçilecek.

hababam sınıfı oyuncu ilanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*