Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Haber Global’de ‘deprem’ devam ediyor, 6 isim daha ayrıldı!

Televizyon

Haber Global’de ‘deprem’ devam ediyor, 6 isim daha ayrıldı!

Yeni kurulmasına rağmen kısa sürede genel yayın yönetmeni bile değişen Haber Global’de ayrılıkların ardı arkası kesilmiyor.

Haber Global'de 'deprem' devam ediyor, 6 isim daha ayrıldı!

Geçtiğimiz günlerde yine pek çok ödülü bulunan editör Güngör Karakuş’un istifa ettiği Haber Global’de, haber editörleri ve muhabirlerden oluşan 6 kişi ile daha yollar ayrıldı.

Genel Yayın Yönetmeni Suat Toktaş, haber koordinatörü İnan Demirel ve haber müdürü Bengü Şap’ın istifa etmesi ardından, Erdoğan Aktaş’ın genel yayın yönetmenliğine getirildiği Haber Global kanalında Sorel Dağıstanlı, Safiye Işıklı, Pınar Hortoğlu, Yasemin Bektaş, Saime Toktaş ve Güngör Karakuş’un ardından 6 isim ile daha yollar ayrıldı.

Yeni kurulan ve sektöre oldukça hızlı bir giriş yapan haber kanalı Haber Global kanalında çalışan, Dilhun Gençdal ve Başak Çubukçu, editör Hasan Altunışık, Ankara diplomasi muhabiri Pınar Odabaşı, Dış haber editörü Burcu Çağrı ve yurt haber servisinden Leyla Ünal’da görevden alındı ya da ayrıldı.

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve interneti daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olmayı tercih ettim.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı