Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Hadise ablasını affetmiyor

Magazin

Hadise ablasını affetmiyor

Ünlü pop şarkıcısı Hadise, annesi intiharı sonrasında ailesi ile yaşadığı gerilimde kız kardeşi ile arayı düzeltse de, ablası ile hala eskisi gibi olabilmiş değil.

Hadise ablasını affetmiyor

Aradan geçen aylar sonrasında Hadise, kardeşleri ile tekrar görüşmeye başladığı ancak tekrar birlikte iş yapmayı düşünmediğini açıklamıştı. Yavaş yavaş kardeşleri ile arası düzelse de, abla ile olan mesafeleri hala kapanmış değil.

Kardeşi Derya Açıkgöz ile bir araya gelip, oturup kahve içerken etiketlenen fotoğrafı paylaşılan Hadise, kardeşlerinin olduğu fotoğrafa ‘sizi seviyorum’ yazsada yakın çevresinden gelen bilgiler, ablası ile arasının hala açık olduğunu işaret ediyor.

Aile dostları ve yakınlarının girişimleri sonrasında kardeşi Derya ile arayı düzelten Hadise, ablası Hülya Açıkgöz için ise aynı duyguları paylaşmıyor. Zira yakın çevresine söylediğine göre, “Onu asla affetmeyeceğim, hayatımı mahvetti” dediği kulağımıza geldi.

İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması oldukça keyifli olan yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı