Hadise: Bir daha profesyonel olarak çalışmamız mümkün değil!

Hadise: Bir daha profesyonel olarak çalışmamız mümkün değil!

Aile içinde yaşanan sorunlar nedeni ile son günlerin en medyatik ismi olan Hadise, yemeğin ardından mekandan çıkarken yaşananlar ile ilgili samimi ve gözleri dola dola açıklamalarda bulundu.

Ailesinden kardeşlerine düşman olduğu, mahkemeye verdiği iddiaları için, sıkıntı yok desem yalan olur sözü ile samimi bir açıklama yapacağının sinyalini veren ünlü popçu, “Onlar benim ailem, canım” diyerek işin o boyutlara taşınmayacağının, her ne olursa olsun ‘aile’ olduklarının altını çizdi.

Mümkün Değil

Bugünlerde geçecek diyen Hadise, vergi ödememek için evlerini ve arabalarını ablası Hülya Açıkgöz’ün üstüne yaptığı iddialarına yönelikte, öyle bir şey mümkün olabilir mi? Ben bu ülkenin sanatçısıyım ve tabi ki vergimi veriyorum, vereceğim her Türk vatandaşı gibi bu benim yükümlülüğüm diye konuştu.

Ablasının üzerine herhangi bir mal yapmadığını, iddia edildiği gibi dava da açmadığını söyleyen Hadise’nin bu konuşmaları yaptığı sırada sesinin titremesi ve neredeyse ağlayacak duruma gelmesi ise gözlerden kaçmadı.

Tabi bu açıklamaları içerisinde bir konuya da kesin bir nokta koymayı ihmal etmedi. Her ne kadar onlar benim ailem, canım dese de bir daha kardeşleri ile asla profesyonel anlamda çalışmayacağını, birlikte bir iş birliklerinin olmayacağını altını çizerek vurguladı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*