Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Hadise yürek hoplattı

Kültür Sanat

Hadise yürek hoplattı

30 Ağustos Zafer bayramı hasebiyle kırmızı elbise ve siyah çizmesi ile sahne alan güzel şarkıcı, sahne görüntüsü ile izleyenlerin yüreklerini hoplatırken, makyajsız halini eleştiren isimlere de cevap vermiş oldu.

Şampiyon isimli yeni şarkısının dans provalarında çekilen makyajsız olduğu videosunu sosyal medya’da paylaştıktan sonra, “makyajsız hali bambaşka biriymiş” eleştirilerine maruz kalan ünlü şarkıcı Hadise, görenlerin yüreğini hoplattı.

Şarkılarında yaptığı başarılı danslar ile adından söz ettiren Hadise, bu performansında da sahnede dansları ile görenlerin ağzını açık bırakırken, güzelliği ile de göz doldurdu.

Kendisini dinleyenleri sesi ile olduğu kadar, dansı ve güzelliği ile de büyüleyen Hadise, Mersin’de verdiği konser ile “siz bana ne demiştiniz?” dercesine bambaşka bir görüntüde sahnede yer aldı.

O paylaşımının ardından da makyaj malzemelerinin yer aldığı bir kare daha paylaşan ünlü şarkıcı, “Dünyadaki tek sürekli olan şey değişikliktir” notunu düştü.

hadise mersin konser

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve interneti daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olmayı tercih ettim.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı