Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Hadise’nin makyajsız klip hazırlığı

Magazin

Hadise’nin makyajsız klip hazırlığı

Son dönemde işlerinden daha çok ailesi içinde yaşanan kriz ile gündeme gelen Hadise, Şampiyon isimli şarkısına çekeceği klip için dans provaları yaparken çekilmiş, makyajsız halinin videosunu paylaştı, olay oldu.

Annesinin intiharı, kardeşleri ile arasının açılması ve onlarla yolunu ayırması ile uzun süre konuşulan Hadise, kardeşleri ya da kendisinin yaptığı paylaşımlar ile gündeme gelmeye devam ediyor.

Uzun bir aradan sonra bir kez daha işi ile anılan Hadise, sosyal medya hesabından Şampiyon isimli şarkısının klibi için dans provalarını sürdürdüğü anlarda çekilen kısa bir video paylaştı.

Ünlü şarkıcının hep şık, makyajlı ve alımlı halini görmeye alışkın olan takipçileri, makyajsız ve oldukça yorgun olduğunu gözlemledikleri Hadise’nin bu halini görünce, “bu da kim” diye sorarak, eleştirilerini üstü kapalı dile getirdi.

Güzel şarkıcının paylaştığı video, 14 saat gibi bir sürede 400 bine yakın izlenme alırken, paylaşımı yoruma kapattığı için takipçileri Hadise’ye övgü veya eleştirilerini sıralayamadı.

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve interneti daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olmayı tercih ettim.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı