Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Hakan Bilgin’den eşine romantik kutlama

Magazin

Hakan Bilgin’den eşine romantik kutlama

Ege’nin Hamsisi’nin Nuri Pekyaman’ı başarılı oyuncu Hakan Bilgin, eşinin doğum günü için romantik bir kutlama tertipledi.

Hakan Bilgin'den eşine romantik kutlama

Kasım ayında vizyona girecek olan Çakallarla Dans 5 ile beyazperde’de de yer almaya hazırlanan başarılı oyuncu Hakan Bilgin, eşi Çiğdem Gürel’in doğum günün sosyal medyadan paylaştığı romantik bir mesaj ile kutladı.

Sadece mesaj ile de yetinmeyen Bilgin, eşinin sahne aldığı Taksim My House’da da eşi ile birlikte doğum gününü kutladı. Mekanda sahneye çıkarak şarkı da söyleyen usta oyuncu, sahnede ki komik tavırları ile de kutlamanın neşesini arttırdı.

Ünlü oyuncunun, “Keşke gözlerimi kapattığımda gözümün önüne gelen resmini çekebilseydim de koyabilseydim buraya… Sen olmasaydın ne yapardım diye düşündüm de bir gün; yaşattığın her şey için teşekkür ederim canım karım benim. İyi ki doğdun, iyi ki evlendik, iyi ki Derin’imiz oldu, iyi ki sevdin beni…” sözlerini kaleme aldığı paylaşımı da büyük beğeni topladı.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı