Hakan-Gizem Hatipoğlu çiftinin bebek heyecanı

Hakan-Gizem Hatipoğlu çiftinin bebek heyecanı

Acun Ilıcalı’nın sunduğu ünlü yarışma programında tanıştıktan sonra 7 yıl önce, 2011’de Dünya evine giren sempatik çift, anne ve baba olmaya hazırlandığı şu günlerde, bu anları da takipçileri ile paylaşmayı ihmal etmiyor.

Romantik paylaşımlarda bulunan çift, Gizem Hatipoğlu’nun karnının ön planda olduğu, birbirlerine aşk ile baktıkları fotoğraflarını sosyal medyada paylaştı. Çiftin bu fotoğrafı da takipçileri ve arkadaşları tarafından beğeni yağmuruna tutuldu.

Güzel isim, paylaştığı bu fotoğrafa da, “Şükürler olsun bugünümüze. Allah isteyen herkese en hayırlı zamanda nasip etsin.” diyerek duygulandırdı.

Gizem Hatipoğlu Hakkında

1988 tarihinde İstanbul’da hayata gözlerini açan Gizem Hatipoğlu, üniversite eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin Reklamcılık bölümünde tamamladı. Televizyon dünyasına Acun Ilıcalı’nın sunuculuğunu üstlendiği Var Mısın Yok Musun? adlı yarışma programına katılım sağlayarak atılan Gizem Hatipoğlu, buradan 130 bin TL’lik ödülle ayrıldı. Var Mısın Yok Musun yarışma programıyla geniş kitleler tarafından tanınırlık sağlayan Gizem Hatipoğlu, bu yarışmanın ardından Survivor yarışmasında yer aldı. 2011 tarihinde Star TV ekranlarında yayınlanan Star Life adlı magazin programında sunuculuk yapan Hatipoğlu, 2016 tarihinde de Kanal D ekranlarında yayınlanan Ev Gezmesi isimli programın da sunuculuğunda bulunmuştur. Gizem Hatipoğlu, 24 Temmuz 2010 tarihinde aynı yarışmadan tanıştığı Hakan Hatipoğlu ile evlilik gerçekleştirmiştir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*