Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Hakan: Muhafız dizisinin yayın tarihi belli oldu Muhafız ne zaman başlıyor?

Dizi Haberleri

Hakan: Muhafız dizisinin yayın tarihi belli oldu Muhafız ne zaman başlıyor?

Netflix’in ilk Türk dizisi olan, yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy’un başrolünde yer aldığı Muhafız (The Protector) dizisinin yayın tarihi belli oldu.

Hakan: Muhafız dizisinin yayın tarihi belli oldu Muhafız ne zaman başlıyor?

Geçtiğimiz haftalarda fragmanı yayınlanan, Çağatay Ulusoy, Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık, Mehmet Kurtuluş, Saygın Soysal ve Burçin Terzioğlu’nun yer aldığı Muhafız dizisinin başlama tarihi belli oldu.

Netflix’de yayınlanacak ilk Türk dizisi Muhafız (The Protector)’un yapımcılığını O3 Medya üstlenirken, ilk bölümü ile 14 Aralık 2018’de tüm Dünya ile aynı anda Netflix üzerinden yayına sunulacak.

Hakan: Muhafız DİZİ KONUSU

Sıradan bir genç olan Hakan’ın tarihte kendisine verilmiş gizli bir görevle İstanbul’u korumak zorunda olduğunu öğrenmesi ve yaşantısının bir anda altüst olması sonrası içine girdiği epik bir macera konu ediliyor.

Geçmişle geleceğin, doğuyla batının buluştuğu 15 milyonluk İstanbul’da Hakan aslında hikayenin başında Kapalı Çarsı’daki bir esnaftan farksız herhangi bir genç. Oysaki çok kısa zamanda doğduğu ve büyüdüğü şehrin gizemli güçlerin tehdidi altında olduğunu öğrenmesiyle onu çok başka bir dünya bekliyor olacak!

Hakan kendisi için çizilmiş kaderine nasıl tepki verecek, kendisi ondan beklenen son muhafız olabilecek mi?

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı