Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Hakan Sabancı’nın 45 TL’lik saati

Magazin

Hakan Sabancı’nın 45 TL’lik saati

Vatani görevini yapmak için Kütahya’da ki birliğine teslim olan Sabancı’ların veliahtlarından Hakan Sabancı’nın saati dikkatlerden kaçmadı.

Hakan Sabancı'nın 45 TL'lik saati

Türkiye’nin en zengin ailelerinden birinin çocuklarından olan, magazin gündeminin çapkın playboylarından Hakan Sabancı, vatani görevini bedelli olarak yapmak üzere Kütahya’da ki birliğine teslim oldu.

Geçtiğimiz gün sosyal medyadan da ilk asker fotoğrafı paylaşıldı. Tertibi ile askerlik fotoğrafını paylaşan milyonerin, kolunda görmeye aşina olunan servet değerinde ki saatleri yerine, casio marka ucuz bir saat taktığı görüldü.

21 gün boyunca asker ocağında kalacak olan genç iş adamı, pahalı marka saatlerinden herhangi birini birliğine getirmedi. Bir dönemin meşhur saatlerinden olan, şimdilerde piyasa fiyatı 45 TL olan ‘Casio’ marka saatini takarak birliğine teslim oldu.

hakan sabancı casio saat

Muğla Marmaris'te yat bakım ve kaptanlığı ile uğraşıyorum. Aynı zamanda profesyonel anlamda çeşitli platformlarda editörlükte bulundum. Tarafsız habercilik anlayışı ile sizlere içerik kapsamımız dahilinde haberleri ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı