Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Halka dizisinin oyuncu kadrosuna Funda İlhan’da katıldı

Dizi Haberleri

Halka dizisinin oyuncu kadrosuna Funda İlhan’da katıldı

TRT 1’in yeni sezon dizileri arasında yer alan, güçlü oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken ve merakla beklenmeye başlanan Halka dizisi, kadrosunu genişletmeye devam ediyor.

Halka dizisinin oyuncu kadrosuna Funda İlhan'da katıldı

Hande Erçel ve Hazal Subaşı’nın da kadrosuna katılması ile iki ismin hayranlarının büyük bir merakla beklemeye başladığı, Serkan Çayoğlu’nun da erkek başrolü olduğu Halka dizisi oyuncu kadrosuna bir ismi daha kattı.

Geçtiğimiz günlerde dizi yapımcısının dizinin oyuncu kadrosunu açıklaması ardından, kadro tamamlandı derken, yapımcı firma kadroya yeni takviyeler yapmaya devam etti. Dizinin kadrosuna son olarak katılan isim ise Funda İlhan oldu.

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde ki Margaret rolü ile tanınan İlhan, daha sonra Güneşin Kızları, Seni Kimler Aldı ve İnsanlık Suçu gibi dizilerde yer almıştı. Yine yeni dönemde ekrana gelecek olan Show Tv’nin yeni dizisi Nöbet’in kadrosunda yer alacağı konuşulan Funda İlhan’ın adresi Halka oldu.

Burak Sergen’in dizide oynadığı mafya babası İlhan Tepeli’nin eşi Gülay’ı oynayacak olan İlhan, ailesinin itibarı için çabalayan, oğlu Cihangir’e de (Serkan Çayoğlu) tutku ile bağlı olan bir anne olacak.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı