Haluk Levent, Edis’i kıskandı

Haluk Levent, Edis'i kıskandı

Verdiği konserler, AHBAP derneği altında yürüttüğü yardım çalışmaları kadar esprili kişiliği ile de takdir toplayan Haluk Levent, Onedio’da gelen sorulara üşenmeden cevap verdi.

11 Aralık 2017’de attığı bir twit’te “Benim yeğen Edis’in kuzeni ile evli. Bu sebeple akraba gibiyiz. Kısaca Edis , Haluk abisinin himayesinde. Ona kötü konuşan bana konuşmuş olur , döverim.” diyen Levent, bu sefer ise Edis’i döverim dedi.

Soru-cevap turunda kim daha yakışıklı sorusu ile karşılaşan Haluk Levent, Edis ile olan bir diyaloğunu “Şöyle bana bakın. Geçen Edis’i gördüğümde, ‘Bak böyle güzel güzel çıkıyorsunuz. Seni döverim’ dedim. Kızlar Edis’le fotoğraf çektirmek istiyorsanız, Haluk Abi’nizle iyi geçinin” sözleri ile anlattı.

Edis’i Kıskandı

Daha sonra bir kullanıcıdan yine Edis hayranlığı üzerine bir mesaj gelince, dayanamayan Haluk Levent şaka yollu, “Artık çok oldun. Valla döveceğim Edis’i” diyerek tebessüm ettirdi. Bu cevabı verdiren kullanıcı, AHBAP derneği altında verdiği yardımlara değinerek, “Senin ne kadar yardımsever ve iyi kalpli olduğunu biliyoruz. Güzellik yapıp Edis’le beni tanıştırır mısınız?” diye sordu.

Sosyal medya’yı da sık olarak kullanan Haluk Levent, geçtiğimiz günlerde bir kına gecesinde sahneye çıkması ile ilgili gelen teklifi de komik bir dille yansıtmıştı. O paylaşımda ki, “Haluk Bey Tekirdağ’daki beyefendi yine aradı kına gecesi için. Yahu ben kına gecesinde nasıl şarkı söylerim’Olmaz olamaz! Ama adam 150 bin TL’yi AHBAP’a bağışlayacağını ve ekstradan 100 bin size vereceğini söylüyor Yüksek yüksek tepelereeee ev kurmasınlarrrrrr geliyorum!! sözleri ile de takipçilerine kahkaha attırmayı başarmıştı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*