Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Hande Erçel, Halka dizisinden gelen ‘deneme çekimi’ teklifine sinir oldu!

Dizi Haberleri

Hande Erçel, Halka dizisinden gelen ‘deneme çekimi’ teklifine sinir oldu!

Oyunculuğu ile her ne kadar eleştirilse de hatırı sayılır bir hayran kitlesine sahip olan Hande Erçel, görüştüğü yeni diziden gelen teklif karşısında sinirlerine hakim olamadı.

Hande Erçel, Halka dizisinden gelen 'deneme çekimi' teklifine sinir oldu!

Türkiye’nin en çok takipçisi olan kadın ünlülerinden biri olan Hande Erçel, diziler ve reklam ajansları için oldukça popüler bir yüz olsa da, ‘yapmacık’ gelen oyunculuğu ile de bir o kadar eleştiriliyor.

Zira yer aldığı en son yapım olan Siyah İnci’de ki performansı ile de eleştiri oklarının hedefi olan, oyunculuğu yerlerden yerlere vurulan Hande Erçel, belki de bu eleştiriler yüzünden ‘Halka’ dizisinden sinirlerini bozan bir teklif aldı.

Es Film’in yapımını üstlendiği, Serkan Çayoğlu’nun başrolünde yer alacağı Halka dizisinden ‘deneme çekimi’ teklifi alan Erçel, bu teklif karşısında sinirlenerek, “Bu saatten sonra deneme çekimi de nedir?” dedi.

Devreye giren menejeri Hande Erçel’i zor da olsa ‘deneme çekimine’ katılması konusunda ikna etti. Diğer yandan, Halka’nın yapımcısı Es Film, Bir Umut Yeter dizisi bitecek olan Hazal Subaşı ile de görüşmeye başladı.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı