Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Hatice parası yatmayınca sahneye çıkmadı

Kültür Sanat

Hatice parası yatmayınca sahneye çıkmadı

Sosyal medyadan yaptığı, tanga bikinili paylaşımları ile son zamanlarda adından sıkça söz ettiren şarkıcı Hatice, Soma’da sahne alacağı konsere ilişkin ödeme yatmayınca, sahneye çıkmadı ve organizasyonu düzenleyenleri sosyal medya hesabından ifşa etti.

Karaelmas Gençlik Festivali kapsamında Soma’da İdo Tatlıses, Kutsi, Tuğba Yurt ve Elif Kaya gibi isimlerle birlikte sahne almaya hazırlanan Hatice, ödemesinin yatmaması nedeni ile sahneye çıkmadı.

Organizasyonda yaşanan sorunu sosyal medya hesabından yayınladığı bir video ile anlatan ve ifşa eden Hatice, yardım amaçlı bir konser olduğu için elimden gelen indirimi de uyguladım ancak buna rağmen ödeme yapılmadı dedi. İşte Hatice’nin videosunda ifade ettiği o ithamlar:

“Bugün Soma’da düzenlenecek olan Karaelmas Gençlik Festivalinde sahne alacak sanatçılardan biri de bendim. Yardım amaçlı olduğu söylenen bir konserde Sanatçı olarak vicdani duygularımla tüm gerekli indirimleri yaptım. Bugün konser günü ve ortada halen bir ödeme yok. Sadece bir kaç sanatçının ödemesi yapılıp geri kalan sanatçılara ödeme yapılmamıştır. Haftalardır videolarda adımızı ve resmimizi kullanarak konser yapılacak alanı doldurmaya çalıştılar.

Somadaki dinleyici ve sevenlerimden özür dileyerek bu kadar sahtekarlığın var olduğu bir organizasyonda bulunmayacağımı dile getirmek istedim. Bodrum Party Fest yetkilisi Deniz ve İlker isimli sözde menajerler hakkında gerekli yasal işlemi başlatacağımı belirtmek istedim. Yardım adı altında halkı ve sanatçıları aptal yerine koyanlara karşı her zaman mücadele gösterip sesimi yükselteceğim. Bu tür mağduriyetleri yaşayan sanatçı arkadaşlarımız da artık sessiz kalmasınlar”

View this post on Instagram

Bugün Soma’da düzenlenecek olan Karaelmas Gençlik Festivalinde sahne alacak Sanatçılardan biri de bendim. Yardım amaçlı olduğu söylenen bir konserde Sanatçı olarak vicdani duygularımla tüm gerekli indirimleri yaptım. Bugün konser günü ve ortada halen bir ödeme yok. Sadece bir kaç sanatçının ödemesi yapılıp geri kalan sanatçılara ödeme yapılmamıştır. Haftalardır videolarda adımızı ve resmimizi kullanarak konser yapılacak alanı doldurmaya çalıştılar. Somadaki dinliyici ve sevenlerimden özür dileyerek bu kadar sahtekarlığın var olduğu bir organizasyonda bulunmayacağımı dile getirmek istedim. Bodrum Party Fest yetkilisi Deniz ve İlker isimli sözde menejerler hakkında gerekli yasal işlemi başlatacağımı belirtmek istedim. Yardım adı altında halkı ve sanatçıları aptal yerine koyanlara karşı her zaman mücadele gösterip Sesimi yükselteceğim. Bu tür mağduriyetleri yaşayan sanatçı arkadaşlarımız da artık sessiz kalmasınlar. @ilker_ababay @kutsiofficial

A post shared by HATİCE (@haticeofficial) on

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı