Hatipoğlu çifti bebeklerini kucakladı

Hatipoğlu çifti bebeklerini kucakladı

Var mısın Yok musun isimli programda tanışarak evlenen Hakan-Gizem Hatipoğlu çifti ‘Lila’ adını verdikleri kız çocuklarını kucaklarına aldılar. Anne ve bebeğin de gayet sağlıklı olduğu bilgisi alındı.

Teve2 ekranlarında yayınlanan 2. sayfa programında doğum sonrası çekilen bir fotoğrafa yer verildi. Çiftin çocuklarını yıldızlayarak, nazardan korumaya çalıştığı da gözlerden kaçmadı.

Hakan Hatipoğlu telefon ile bağlandığı 2. sayfa programında mutluluğunu şu sözlerle aktardı:

“Çok mutluyum. Hayatımda yaşayabileceğim en büyük duyguyu yaşadım. Doğuma da girdim. O heyecanı Gizem ile birlikte yaşamak istedim. Allah nasip etti. Gerçekten çok mutluyum. Normal doğum oldu. Gizem ne kadar kuvvetli olduğunu gösterdi. Diyecek bir şey de bulamıyorum. Hem ailemize, hem ülkemize layık olabilecek bir çocuk yetiştirmek için yola çıktık. Bunun nasıl bir duygu olduğunu size anlatamam. Lila’yı gördüğümüzde ağladık. Biz ismini de koymamıştık. Doktor ‘Hakan kordonu kes’ dedi. Gizem’e bakıp ‘adı ne olsun dedim’, ‘Lila’ olsun dedi. Yüzüne bakıp karar vermek istedik. Biz hastaneye bir gece önceden geldik. Gizem’in tansiyonu yükselmişti. Doğumun başladığını görünce gerekli hazırlıklar yapıldı. Çok güzel ve yorucu olmayan bir süreç yaşadık”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*