Havuz’da aile saadeti

Havuz'da aile saadeti

Filmleri ve stand-up’ları ile Türkiye’yi güldüren Cem Yılmaz’ın da bu aralar yüzü gülüyor. Defne Samyeli’nin yüzünü güldürdüğü Cem Yılmaz’ın da keyfine ve huzuruna diyecek yok gibi görünüyor.

Daha önceki ilişkilerine nazaran yaptığı açıklamalar ile de daha farklı hissettiği bir birliktelik yaşayan Cem Yılmaz, kendisine göre bir ilk yapıp, geçtiğimiz günlerde Defne Samyeli ile yemek yerken ki fotoğrafını paylaşmıştı.

Aile Saadeti

Bu bile başarılı şovmen’in Defne Samyeli ile olan ilişkisini gönlünde nereye yerleştirdiğini göstermesi açısından yeterli bir adım oldu. Şovmen bununla da yetinmedi.

Ahu Yağtu ile evliliğinden olan biricik oğlu Kemal Yılmaz’da Cem Yılmaz ile birlikte Mandarin’de bulunan lüks villada babası ile birlikte kalıyor. Defne Samyeli’nin de gelip gittiği villa’da geçtiğimiz gün yeni aile saadeti yaşandı.

Cem Yılmaz, Defne Samyeli ve Kemal hep birlikte havuza girip, sohbet ederken görüntülendiler, bu anlarda ise Cem Yılmaz’ın çekildiklerinden haberi yoktu.

Başarılı şovmen daha önce ilişkisi hakkında şu sözleri sarfetmişti: “Tanışıklığımız 90’lı yıllara dayanıyor. Defne’yi yıllardır uzaktan görür ve hayranlıkla bakardım, ama yakın bir arkadaşlığımız yoktu. Defne şahane bir insan. Çok iyi anlaştığım biriyle çok olgun bir birliktelik yaşıyorum. Muhabbetimiz çok değerli. Bizi kıymetli kılan şey benim onu, onun beni beğenmesi değil. İkimiz birlikteyken kendimizi ne kadar iyi hissettiğimiz”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*