Hayko Cepkin, O Ses Türkiye’ye yakışır

Hayko Cepkin, O Ses Türkiye'ye yakışır

Rock müziğinin sevilen isimlerinden olan, dizi ve filmlerde de rol alan başarılı isim, halk tarafından da sevilen, izleyici nazarında sempatik algı yaratmış bir isim. O Ses Türkiye’ye hem müzik tecrübesi ile hem sıcak kişiliği ile renk getireceğinden hiç şüphe yok.

Geçtiğimiz gün bir köşe yazarının köşesinde ortaya attığı iddiayı okurlarımıza ulaştırmıştık. O iddia’da Acun Ilıcalı’nın Hayko haberlerini bilerek çıkardığı ve piyasa yoklaması yaptığı, kısacası gelecek yeni jüri hakkında halkın nabzını tuttuğu belirtiliyordu. Mantık akıllıca, O Ses Türkiye hem Acun Ilıcalı için hem de TV 8 için riske edilemeyecek, izleyici kaybı göze alınamayacak kadar önemli bir program.

Ekrana yakışacağı düşünülüyor

Hal böyle olunca da bir kamuoyu yoklaması yapması makul karşılanabilir, yine de bizce bu yoklamaya aslında hiç gerek yok. Hayko Cepkin müzik sektöründe kendisini kanıtlamış bir sanatçı olduğu gibi, hem de oyuncu. Özellikle de çok renkli, skandallar ve magazinsel gündemlerle değil işi ile anılan bir karakter.

Acun Ilıcalı’nın hiç matematik hesapları yapmasına, yoklama çekmesine gerek yok. Kendisi zaten aldığı kararlar ile ne kadar iyi bir patron ve geleceği gören bir deha olduğunu ortaya çok sefer koydu. İç güdülerini takip etsin, riski alsın, Hayko Cepkin’i koltuğa oturtsun.

Seda Sayan’dansa Gökhan Özoğuz’un kulvarında olan bir müzisyen olarak, onun yerini doldurabilecek en iyi adayda o dur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*