Hayrabolu’da Volkan Konak ziyafeti

Hayrabolu'da Volkan Konak ziyafeti

Ayçiçeği festivali kapsamında sahneye çıkmadan önce basın ile sohbet edip, sorulara cevap veren başarılı şarkıcı, “Bu gece emekçi ve toprak insanı olan Hayrabolu halkına hizmete geldim.” derken, vereceği konser için bir benzetme ile “Trakya’nın güzide ilçesi Hayrabolu halkının ayağına terlik verircesine çalışacağım bu akşam” dedi.

Yeni albümünün çalışmalarına Eylül ayında başlayacağını da belirten ünlü şarkıcı, kendi tarzına uygun şarkıları topladığını ve mükemmel bir iş ile müzikseverlerin karşısına çıkacağını müjdeledi. Yeni albümünde gençlere yönelik olarak pop müziği vari bestelerin yanı sıra Anadolu ezgilerinin yer aldığı türkülerin de bulunduğunu ifade etti.

Genç müzisyenler içinde konuşan Volkan Konak, performanslarını ve icralarını çok beğendiğini belirterek, şu ifadeleri kullandı: “Yeni jenerasyona bayılıyorum. Sanat yapan insan sanat kadar masumdur. Kardeşlerimin alnındaki ışığı öpüyorum. Ben onları gerçekten çok başarılı buluyorum. Genç müzisyenler bizden daha ilerideler. Ben müziğe başladığımda imkanlarım çok kısıtlı ve sınırlıydı.”

volkan konak ayçiçeği festivali konser

Konserine karavanı ile gelen Konak, “Gezgince yaşamayı çok seviyorum. En büyük özgürlüğüm seyahat edebilmek. Gezgin insandan zarar gelmez” dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*