Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Hayranını azarlayan Resul Dindar’dan açıklama!

Magazin

Hayranını azarlayan Resul Dindar’dan açıklama!

Karadenizli şarkıcı Resul Dindar, geçtiğimiz günlerde katıldığı Balık Festivali sonrasında fotoğraf çekmek için bekleyen hayranına bağırması ile gündeme gelmişti.

Hayranını azarlayan Resul Dindar'dan açıklama!

Küçükçekmece’de gerçekleşen ‘Balık Festivali’de sahne alan Karadenizli şarkıcı Resul Dindar, konseri ardından geçtiği karavanında fotoğraf çektirmek için bekleyen hayranına bağırması ile tepki çekmişti.

Olmuyor ki böyle diye seslenmesi sonrasında ünlü şarkıcının kendisine seslenen hayranına “ya cevap verme, sus sende be! cevap verme, sus tamam yeter” diye bağırması günlerce tartışıldı.

Eleştiri oklarının hedefi olması üzerine bugün bir açıklama yapan Resul Dindar, bağırdığı hayranı ile bir araya gelerek fotoğraf çektiren Resul Dindar, fotoğrafa da şu notu ekledi:

“Kendimizi iyi hissetmemizi sağlayan, birlikte şarkılar söylediğimiz ve horona durduğumuz bir konser sonrası alanda bulunan birçok insanın üzülmesine sebep olan herkese teşekkür etmek istiyorum.Konser sonrası insalarla fotoğraf çekinmeme ve tanışmama engel olan, içinde bulunduğum kulis amaçlı karavanın kaza yapmasına sebep olan ve o aracı yumruklayıp tekmeleyenlere, bana söz verdin fotoğraf çekineceksin diyenlere ve sert tepki gösterenlere, dışarıdan duyduğum onca hakareti ve iyi niyetini dile getirenlere, sosyal medya üzerinden dilediği gibi bir video kesip biçip, haber niteliği taşıması mümkün bölümünü fırsata çevirenlere, hâlen daha hâldir diyemeyen ve içinde bir parça merhamet taşımayan, hakkımda yaygara çıkarmaya çalışanlara, beni tanımadan kişiliğim hakkında yorum yapabilenlere ve bana ayıp diyenlere teşekkür etmek istiyorum.”

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı