Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Hayranları Mustafa Sandal ve Irmak Ünal’ı el ele görmek istiyor

Magazin

Hayranları Mustafa Sandal ve Irmak Ünal’ı el ele görmek istiyor

Mustafa Sandal’ın boşandığı eşi Emina Jahovic, uzun süredir aşk yaşadığı iddiaları dillendirilen Sadettin Saran ile el ele görüntülendi.

Hayranları Mustafa Sandal ve Irmak Ünal'ı el ele görmek istiyor

Emina Jahovic’dan boşanması sonrasında, son haftalarda adı devamlı farklı farklı isimlere yan yana gelen ünlü şarkıcı Mustafa Sandal, Cihan Ünal’ın kızı Irmak Ünal ile aşk yaşadığını açıklamıştı.

Uzun süredir aşk yaşadıkları konuşulan, ne inkar eden ne de kabul eden Sadettin Saran ve Emina Jahovic’de ilk kez el ele görüntü verdi. 5 ay önce Mustafa Sandal’dan boşanan Jahovic ve iş adamı Sadettin Saran, bir mekandan el ele tutuşarak çıktılar.

sadettin saran ve emina jahovic el ele

Kısa bir süre önce bu kadar kısa sürede aşk yaşamak pek mümkün değil diyen Mustafa Sandal, eski eşinin el ele çekilen görüntüsü sonrasında Irmak Ünal ile aşk yaşadığını açıkladı. Birlikteliklerinin yolunda gittiğini, yakınlarına da mutlu olduğunu söyleyen şarkıcıya takipçilerinden bir istek geldi.

Sandal’ın hayranları sosyal medya üzerinden Jahovic’in fotoğrafına istinaden, nispet niyetinde, Irmak Ünal ile el ele görüntü vermelerini istedi.

Muğla Marmaris'te yat bakım ve kaptanlığı ile uğraşıyorum. Aynı zamanda profesyonel anlamda çeşitli platformlarda editörlükte bulundum. Tarafsız habercilik anlayışı ile sizlere içerik kapsamımız dahilinde haberleri ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı