Hazal Kaya: “Okulu sondan ikinci bitirdim”

Hazal Kaya: "Okulu sondan ikinci bitirdim"

Lise’de okuduğu dönemlerde, ona büyük çıkış yakalatan Aşk-ı Memnu dizisinde rol alan güzel oyuncu, öğrenci olduğu yıllarda okulda uyuduğunu, çok iyi kopya hazırladığını ve okulu sondan ikinci olarak bitirdiğini anlattı.

Şimdilerde Bizim Hikaye isimli dizisi ile ekranlarda yer alan güzel oyuncu, okul hatıraları ile ilgili samimi ifadeler kullandığı açıklamasında, okulun elebaşlarından biri bendim. “Zannediyorsunuz ki hanım kızdım ama hayır. Ben mezun olduğum için çok sevinen oldu.” dedi.

“Lise döneminde Aşk-ı Memnu’da rol alan Kaya, “Erken yaşta atıldım iş hayatına. Mutlu olduğunuz işi yapın. Ben okulun sondan ikincisiydim. Buna şaşırmadık. O dönem Aşk-ı Memnu’yu çekiyordum, hiç uyamadığım bir seneydi. Gece özel derse gidiyordum. Okulda uyuyordum, zor bir seneydi benim için. Hiç kolay değildi.

KOPYA ÇEKERDİM

Kopya çekerdim ve bir defasında sigara içerken öğretmenime yakalandım. Postacı Yokuşu’nda gizlice sigara içerdik. Bir kere öğretmene yakalanmıştım. Gerçekten hatırlamak istemediğim günlerden biriydi.”

Geçtiğimiz haftalarda bir köşede yapımcı Fatih Aksoy’un söylediği, “Adını Feriha Koydum” isimli dizinin başlarında Çağatay Ulusoy ve Hazal Kaya da birbirlerine bayılmazdı sözlerinin hatırlatılması üzerine de, “10 yıl öncesinin olayı. Çağatay şimdi en yakın arkadaşlarımdan biri” diye cevap verdi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*