Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Hazal Subaşı, Erkan Meriç ile evlenecek mi?

Magazin

Hazal Subaşı, Erkan Meriç ile evlenecek mi?

Miss Turkey yarışmasında üçüncü seçilmesi sonrasında hayatı değişen, yarışmanın da hayatını değiştirdiğini söyleyen Hazal Subaşı, oyuncu sevgilisi Erkan Meriç ile ilişkisi hakkında konuştu.

Hazal Subaşı, Erkan Meriç ile evlenecek mi?

TRT 1’de yayına hayatına başlayan, ardından da Star’a transfer olan Adını Sen Koy isimli dizi ile adını duyuran, günlük dizide prime time dizisine başrol olarak geçiş yapan Hazal Subaşı, Erkan Meriç ile ilişkisinin devam ettiğini söyledi.

Adını Sen Koy’da başrolü paylaştığı ve dizinin başrolünden birlikte ayrıldığı Erkan Meriç ile güzel giden bir ilişkileri olduğunu söyleyen Subaşı, hayatımızı düzene sokmak için çabalıyoruz dedi.

Evlilik düşünüyor musunuz? şeklinde yöneltilen soruya, “İkimizin de hayatını düzene sokmak için biraz daha zamana ihtiyacı var. Kariyerlerimizin başındayız, dolasıyla bu soruya cevap vermek için henüz erken.” diye cevap vererek hayranlarını üzecek bir açıklamaya imza attı.

Oyunculuk ile ilgili birbirlerine katkıda bulunmaya çalıştıklarını da belirten Subaşı, tanınmak, ünlü olmak zaman zaman zor olsa da olumlu yorumlar motive edici olabiliyor dedi.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı