Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Hazal Subaşı’nın yeni dizisi Halka olabilir!

Dizi Haberleri

Hazal Subaşı’nın yeni dizisi Halka olabilir!

İlk prime time dizisi kısa süren Hazal Subaşı, TRT 1 ekranlarında yayınlanacak yeni dizi için görüşmelere başladı.

Hazal Subaşı'nın yeni dizisi Halka olabilir!

Adını Sen Koy’da ki performansı sonrasında gözde kadın oyunculardan biri haline gelen eski güzellerden Hazal Subaşı, Halka isimli TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizi için görüşmelere başladı.

Es Film’in yapımını üstlendiği, Serkan Çayoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan ve Nazan Kesal’ın oyuncu kadrosunda yer aldığı netleşen, Volkan Kocatürk’ün yönetmenliğini yapacağı Halka dizisinin kadın başrolü için güzel oyuncu Hazal Subaşı ile masaya oturuldu.

İlk prime time dizisi Bir Umut Yeter’in tutmaması ile hayal kırıklığı yaşayan, önümüzdeki bölüm final yapacak dizisi sonrasında ekran arasını kısa tutmayı planlayan Hazal Subaşı’nın dizinin kadın başrolü olma ihtimali yüksek görülüyor.

Taraflar anlaşabilirlerse, Serkan Çayoğlu’nun Cihangir, Ahmet Mümtaz Taylan’ın Cemal ve Nazan Kesal’ın Hümeyra karakterine hayat verdiği dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuş olacak.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı