Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Hedefim Sensin ekibi basınla buluştu

Film Haberleri

Hedefim Sensin ekibi basınla buluştu

Ata Demirer’in çiğ köfteci Zekeriya karakteri ile izleyenleri gülmekten kırıp geçirmeye hazırlandığı Hedefim Sensin film ekibi basına buluştu.

Hedefim Sensin ekibi basınla buluştu

Ata Demirer, Demet Akbağ, Tarık Ünlüoğlu, Gonca Vuslateri, İlker Aksum, Erkan Can ve filmin yönetmeni Kıvanç Baruönü, Kadir Has Üniversitesi’nde basın mensupları ile buluştular.

Filmleri ile ilgili renkli bir sohbete imza atan ünlü isimler, seyirciler öncesinde gazetecilere Zekeriya Taştan karakterine odaklı hazırlanan kısa bir teaser seyrettirildi.

Başarılı oyuncu Ata Demirer, filmleri ile ilgili olarak; “Kaderin hedefindeki bir adamın hikayesini anlatıyor. Arkadaşlık, aşk ve karşılaşma üzerine kurulan bir komedi hikayesi. Ben hayallerimin filmlerini yazmak istiyorum. Yani sipariş ile değil kendi içimden geçenleri… Gökçeada’ya öğrenciyken gitmiştim. Filmin macerası da bizi Gökçeada’ya götürdü.” diye konuştu.

hedefim sensin kadir has üniversitesi söyleşi

Hedefim Sensin ile 3 yıl aradan sonra Ata Demirer ile bir kez daha aynı filmde oynayan Demet Akbağ, Çanakkale şivesi ile konuşan bir karaktere hayat verdiği rolü için Ata ile rolleri değiştik diyerek, “Filmde arkadaşlık, aşk ve olmazsa olmazımız macera var. Gördüğünüz kadronun yakınlığını ve dostluğunu herkes çok iyi biliyor. Filmin kadrosu çok kıymetli oyunculardan oluşuyor. Filmi heyecanla bekliyoruz, 1.5 ay sonra seyirciyle buluşacağız. Filmimiz 30 Kasım’da vizyonda” ifadelerini kullandı.

Filmin bir diğer oyuncusu olan Gonca Vuslateri ise, “Çok keyifli bir çalışma süreci geçirdik. Bunun da filme yansıdığına çok inanıyorum” dedi.

Muğla Marmaris'te yat bakım ve kaptanlığı ile uğraşıyorum. Aynı zamanda profesyonel anlamda çeşitli platformlarda editörlükte bulundum. Tarafsız habercilik anlayışı ile sizlere içerik kapsamımız dahilinde haberleri ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı